Connect with us

Sporti

‘A duhet të flas për këtë nënë q*rë’ – prezantuesit e ESPN tallen brutalisht me Harry Kane

Published

on

Prezantuesit e ESPN tallen brutalisht me fjalimin e Harry Kane, videoja është fshirë nga YouTube

Harry Kane dhe Tottenhami vazhduan me startin impresiv të sezonit me një fitore të vështirë, 2-1, kundër Brightonit, të shtunën mbrëma.

Goli i 11-të i Kane në 12 paraqitje erdhi nga penalltia, transmeton Periskopi.

Me këtë shënim, Kane u fut në top dhjetëshen e golashënuesve më të mirë në histori të Premier Leagues, me 149 gola.

Por jo të gjithë ishin të fokusuar në arritjen e jashtëzakonshme të anglezit.

ESPN vendosi të merrej me mënyrën si flet sulmuesi.

Në pamjet që qartazi nuk është dashur të transmetoheshin, gazetari Mark Odgen fillon të flasë për faktin që Kane u fut në listën e top dhjetë golashënuesve në Premier League.

Ai fillon me ”Harry Kane, e dini ai është me siguri më i…” para se të mërzitej me atë që po thoshte dhe të ngriste dorën i neveritur.

Prezantuesja tjetër, Alexis Nunes pastaj kontribon me: ”Ai po mendon ‘a duhet të flasë për këtë nënë q*rë?”

Ogden përgjigjet me: ”Thjesht është shumë i mërzitshmë, apo jo?”

Një prezantues i tretë pastaj dëgjohet duke thënë: ”E urrej kur flet ai [Kane]. Ka një zë të cuditshëm.”

Ogden tallet pastaj: ”A ta bëj në stilin e Harry Kane.”

Prezantuesi që nuk shihet shton: ”Kjo spikat tek ai.”

Nunes vjen në konkludim: ”Po, zëri i tij. Literalisht. Për dikë që flet ashtu, falë zotit ai luan futboll.”

Sjellje e neveritshme për dikë që e quan veten profesionist. Videoja është fshirë nga YouTube, por dikush e ka postuar në Twitter. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending