Connect with us

Lajme

85 vjeçarja nga Shqipëria rriti 14 fëmijë, sot jeton e vetmuar

Moderatorja e emisionit shumë të ndjekur në Shqipëri “Shihemi në gjyq”, Eni Cobani, ka treguar një histori rrëqethëse të një plake që kishte në emisionin e saj.

Published

on

Cobani përmes një postimi në rrjetin social Facebook të faqes zyrtare të emisionit ka shkruar për një plak të moshuar, e cila kishte rritur pesë fëmijë të burrit të saj që i kishte nga martesa e parë, dhe pastaj nëntë fëmijët e saj.

“Sot me ka lene pa fjale kjoZonje e kaluar ne moshe rreth 85 vjec e cila gjeti rrugen te vij e te me takoj per te me treguar nje histori rrenqethese.Martuar me nje burre me 5 femije nga martesa e tij e pare me pas me Zonjen kishte dhe 9 femije te tjere dhe te gjithe te rritur prej saj dhe sot nuk gjen vend ku te qendroj dhe te pleqeroj e qete.Te kam pare ne televizor -me tha-dhe mendova te vij te ta qaj kete hall qe ku te shkoj.Cmenduri te besh gjate pjeses me te madhe te jetes femije tju kushtosh atyre jeten dhe te shkosh e te kerkosh ku te shkoj,kesaj i thone degradim dhe amoralitet i nje shoqerie te pashpirt ku s’duam sot me as prindrit dhe jo me ata qe na rrethojne.Ktheni syte nga vini dhe do kuptoni me mire se ku doni te mbrrini”, është mbishkrimit i postimit kushtuar kësaj gruaje. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending