Connect with us

Sporti

Zyrtare: Gerrard pensionohet nga futbolli aktiv

Legjenda e Liverpoolit dhe Anglisë, Steven Gerrard ka njoftuar se në fund të këtij viti do të pensionohet nga futbolli aktiv

Published

on

Ai ka thënë se është shumë i lumtur për karrierën e tij dhe skuadrat ku ka luajtur, Liverpool, Los Angelos Galaxy dhe Kombëtaren e Anglisë.

“Duke parë spekulimet e fundit të mediave rreth të ardhmes time, unë mund të konfirmoj se po pensionohem nga futbolli aktiv”, thuhet në komunikatën e Gerrard.

“Kam pasur karrierë të jashtëzakonshme dhe jam falënderues për çdo moment që kam kaluar në Liverpool, Kombëtaren e Anglisë dhe Los Angelos Galaxy”

 

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending