Connect with us

Lajme

53 persona të vdekur, 300 të lënduar në një aksident hekurudhor (Video)

Të paktën 53 persona kanë vdekur dhe rreth 300 te tjerë janë plagosur në një aksident me tren në Kamerun.

Published

on

Aksidenti ndodhi kur një tren pasagjerësh doli nga shinat, pasi nuk ka pasur koordinim në mes qyteteve ku ishte duke udhëtuar treni në fjalë, raporton APF.

Treni ishte i mbushur plot me pasagjer, ku më pas, pas çrregullimeve në trafik u përplas.

Nuk dihen detaje të tjera, por sipas zyrtarëve numri i viktimave mund të rritet pasi gjendja e disa të lënduarve është e rëndë.

https://www.youtube.com/watch?v=xN8_8mNuCsM

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending