Connect with us

Sporti

50 Cent i kundërpërgjigjet në mënyrë epike McGregorit pas fyerjes (Video)

Published

on

Takimi i tretë mes boksierëve Floyd Mayweather dhe Conor McGregor, nuk la pa përfshirë as emra të shoubizit.

Në këtë mes është përmendur edhe 50 Cent, i cili është ofenduar nga luftëtari irlandez i arteve marciale.

Fifty ka reaguar pak kohë pas fyerjes që i është bërë në Barclays Center të Brooklynit, duke ia kthyer përgjigjen McGregorit.

Në një video të parë ku shihet McGregor duke ofenduar Mayweatherin, është 50 Cent ai që e ka vlerësuar si humbës irlandezin atraktiv.

“Ai nuk është dashur ta thotë këtë. Unë mund ta tejkaloj këtë, por kampioni (Mayweather) do ta vras që e tha këtë”, theksoi Fifty në këtë postim.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending