Connect with us

Sporti

5 yjet e futbollit që kanë avion privat (Foto)

Published

on

Futbollistët janë ndër njerëzit më të pasur në botë, dhe mund të blejnë çfarë të kenë dëshirë. Pavarësisht se kostoja e tyre është shumë e lart, disa yje kanë avionët e tyre privat të cilët i kanë publikuar disa herë dhe në rrjetet sociale.

5. Neymar

4. David Beckham – i pensionuar nga futbolli

3. Cristiano Ronaldo

2. Samuel Eto’o

1 – Karim Benzema

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending