Connect with us

Lajme

46 vjeçari përndjek djaloshin 21 vjeçar nga Tirana duke i kërkuar seks

Published

on

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e një dosjeje të pazakontë ku një 46-vjeçar i divorcuar akuzohej për ngacmim seksual dhe përndjekjen e një 21-vjeçari. Historia ka zënë fill në dhjetor të vitit 2014 kur M.C. ka pranuar një ftesë për miqësi në Facebook nga një profil i pavërtetë në dukje. Janë dashur disa muaj pasi kishin shkëmbyer biseda në Fb apo edhe komente “ këtu ke dalë bukur” apo “buzët i ke të bukura” në fotot e të riut që ai të mësonte se personi me të cilin fliste ishte një 46-vjeçar.

Gati katër muaj më vonë ata janë takuar disa herë për kafe apo dreka ku gjatë shoqërimit për në shtëpi, 46-vjeçari ka tentuar ta prekë në vende intime të riun. Sipas kallëzimit të M.C., i pandehuri Arben G. i ka kërkuar të kryejnë marrëdhënie seksuale. Refuzimi i të riut nuk është pritur mirë nga i pandehuri, që e ka ndjekur atë për ditë me radhë, ka tentuar t’i futet ën banesë apo edhe e ka kërcënuar përmes adresave anonime në Facebook.

Pas kallëzimit të parë të të riut, 46-vjeçari është lënë në arrest shtëpie por e ka thyer të paktën tre herë këtë masë sigurie duke përndjekur të riun. I pandehuri ka filluar ta ndjekjë kallëzuesin nga mbrapa, i ka dalë para në rrugë kur dilte nga palestra, kur kthehej në shtëpi, kur ishte në kafe dhe në të gjitha vendet. Në ditët në vijim, student e ka parë të pandehurin në afërsi të banesës së tij si dhe dëmtimet që i ka shkaktuar në derën e banesës./Panorama

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending