Connect with us

Sporti

4 ushtrime që të ndërtoni supe të çelikta

Published

on

Kjo stërvitje do t’ju skalisë supe të çelikta, mirëpo edhe do të shtojë nivelin e testosteroneve dhe trupi juaj do të shndërrohet në makinë për djegien e shtresave dhjamore. Cila pra është mënyra më e mirë për ndërtimin e muskujve impresivë?Kjo stërvitje prej 400 përsëritjeve, do të sulmojnë të tre muskujt e supeve!

Jo vetëm që kjo stërvitje do t’ju mundësojë të keni supe muskulore dhe të fuqishme, por do të shtojë edhe nivelin e testosteroneve dhe do të shpejtojë eliminimin e shtresave dhjamore. Mos u brengosni, nuk jeni të detyruar t’i bëni 100 përsëritje përnjëherë, por mund t’i ndani në 4 seri nga 25 përsëritje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending