Connect with us

Lajme

39 vjeçari tenton të vrasë fqinjin

Published

on

Një 39-vjeçar ka përfunduar në pranga të policisë së Krujës. Gazmend Prapaniku është arrestuar pasi ka tentuar të vrasë me thikë komshiun e tij 49-vjeçarin, N.S.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, rreth orës 22:30, në fshatin Gramëz.

Pas një konflikti te çastit, Gazmend Prapaniku ka goditur me thikë në trup komshiun e tij. Për pasojë, 49-vjeçari ndodhet në Spitalin e Traumës, në Tiranë, në gjende të rëndë shëndetësore.

Nga hetimet e kryera ka rezultuar se Prapaniku ka qëlluar një herë në ajër me armë gjahu në oborrin e banesës së tij dhe më pas ka ofenduar dhe plagosur me thikë komshiun.

Edhe ky i fundit kishte në dorë një mjet prerës. Ndërkohë në cilësinë e provës materiale, 39-vjeçarit Gazmend Prapaniku i janë sekuestruar: një armë gjahu, 9 fishekë arme gjahu, një thikë dhe mjet prerës./Opinion/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending