Connect with us

Lajme

350 policë morën pjesë në operacionin kundër grupit të Azem Sylës

Published

on

350 policë kanë marrë pjesë në operacionin me të madh kundër krimit të organizuar të realizuar ndonjëherë në Kosovë, kanë thënë burime brenda Prokurorisë.

Operacioni ka rezultuar me arrestimin e gjashtë të dyshuarve dhe me bastisjen e mbi 40 shtëpive, banesave, e bizneseve. Aktualisht në kërkim mbetet udhëheqësi i këtij grupi, deputeti Azem Syla.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending