Connect with us

Lajme

30 raste të konfirmuara me koronavirus në Suedi

Published

on

Koronavirusi dita-ditës po përhahet në vende të ndryshme të botës. Ndërkohë që raste të reja së fundmi janë konfirmuar edhe në Suedi.

Janë gjashtë në rrethin e Stokholmit të prekur me Koronavirus dhe se të njëjtit janë në kujdesin mjekës0r ku edhe po mbahen të izoluar.

Në total, janë gjithësej 15 persona që kanë rezultuar pozitiv vetëm në Stokholm, transmeton Indeksonline.

Katër të infektuarit e fundit kanë ardhur nga Italia veriore, njoftojnë mediat suedeze.

Ndërkohë që gjithësej janë 30 raste të konfirmuar me koronavirus në Suedi.

30 raste të virusit të ri të koronës tani janë konfirmuar në Suedi.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending