Connect with us

Lajme

30 persona të vdekur nga protestat në rrugët e Kashmirit

Published

on

Policia në Kashmir ka thënë se të paktën 30 njerëz janë vrarë nga përleshjet mes protestuesve dhe forcave të sigurisë pas vrasjes së liderit të njohur militant.

Burhan Wani, 22 vjeçar vdiq gjatë përleshjeve me ushtrinë indiane të premten.

Më shumë vdekje janë raportuar të hënën pas një fundjave të dhunës ku kanë mbetur 23 të vdekur duke përfshirë edhe një polic.

Rreth 800 trupa shtesë janë dërguar për të ndihmuar në rivendosjen e rendit.

Më shumë se 200 persona të tjerë janë plagosur nga përleshjet ku forcat qeveritare kanë gjuajtur edhe me gaz lotsjellës.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending