Connect with us

Lajme

29 raste të reja të koronavirusit në Turqi

Published

on

Ministri turk i shëndetësisë, Fahrettin Koca, njoftoi se 29 persona janë diagnostikuar me koronavirus së fundi në Turqi, duke e çuar në 47 numrin e përgjithshëm të personave të infektuar.

Ai tha se rastet e reja erdhën si pasojë e kontakteve me botën, më saktësisht me Shtetet e Bashkuara, Lindjen e Mesme dhe Evropën. Ministri gjithashtu njoftoi se tre të infektuar kishin ardhur nga vizita e Umres në Arabinë Saudite.

“Kontakti me botën do të vazhdojë të paraqesë rrezik”, tha Koca, duke e theksuar rëndësinë e zbatimit të masave parandaluese në mënyrë të prerë, shkruan “Anadolu”.

“Secili diagnostikim i ri është pikëllues, por paraqet siguri për ju. Në rastin e përhapjes, gjërat dalin nga kontrolli përmes panikut. Masat dhe paniku janë të kundërta me njëra-tjetrën. T’i mbajmë të forta masat”, shtoi ai.

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending