Connect with us

Lajme

26 vjeçari gëlltit qeset me heroinë për t’i shpëtuar policisë

Published

on

Policia e Tiranës kishte marrë informacion për aktivitetin kriminal të shpërndarjes së lëndëve narkotike nga një i ri në zonën e Yzberishtit.

Uniformat blu organizuan punën dhe u nisën drejt vendngjarjes për të kapur në flagrancë të dyshuarin që shpërndante heroinë.

Por sapo 26-vjeçari me iniciale O.K. vuri re patrullat policore, gëlltiti disa qese ambalazhi me heroinë me synim për të fshehur provat.

Policia kontrolloi edhe banesën e 26-vjeçarit, ku ju gjetën 12 tableta të dyshuara metadon dhe një dorezë metalike grushti. /tvklan.al/

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending