24 vjeçari gjendet i plagosur në rrugë

Një 24 vjeçar është gjetur pa ndjenja në orët e para të mëngjesit në trotuar në zonën e Shkozës.

Periskopi.com Lajme

Burime zyrtare nga policia bëjnë të ditur se Leonard Shehu ështtë gjetur i shtrirë në trotuar, me dëmtime në krahasor dhe në kokë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht policia thotë se rreth orës 02:30 ësht dërguar në Spitalin Ushtarak me amblancë një 24 vjeçar që u gjet në trotuar./Opinion/

 

Shpërndaje në: