24 orëshi i fundit, 67 aktakuza kundër 71 personave

Periskopi.com Lajme

Gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 67 aktakuza kundër 71 personave, për vepra të ndryshme penale.

Sipas Prokurorit të Shtetit poashtu janë ndaluar për 48 orë dhjetë  persona, si dhe janë bërë katër kërkesa për caktimin e paraburgimit të gjashtë personave, të dyshuar se kanë kryer vepra të ndryshme penale.

Shpërndaje në: