Connect with us

Lajme

2 vjeçarja lëndohet rëndë në aksident

Një vajzë dyvjeçare u lëndua rëndë, ndërsa dy persona të moshuar u lënduan lehtë në fatkeqësinë e komunikacionit që ka ndodhur në Tetovë.

Published

on

Në aksident janë përfshirë dy vetura, njëra “Kia Pikanto” me targa të Tetovës, i drejtuar nga një 33 vjeçar nga Strimnica dhe një “Golf” me targa të Tetovës, i drejtuar nga 19 vjeçari.

Vajza dyvjeçare pas ndihmës së dhënë mjekësore është mbajtur për mjekim në spitalin klinik të Tetovës.

Me autorizim të prokurorit publik, ekspertizë në vendin e fatkeqësisë ka kryer ekip i SPB Tetovë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending