Connect with us

Lajme

2 të vdekur dhe 54 të lënduar në një përleshje masive në futboll

Published

on

 Dy të vdekur dhe 54 të janë lënduar pas një përleshje masive të fansave në një ndeshje futbolli në Marok, raporton Daily Mail.

Përleshja ndodhi ndërmjet fansave të dy klubeve lokale Raja de Casablanca dhe Chabab Rif Al Hoceima, transmeton Koha.net.

Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin Mohammed V, fitore shënoi ekipi vendas Chabab Rif Al Hoceima me rezultat prej 2 me 1.

Raportohet se rreth 31 persona janë arrestuar pas takimit për arsye të vandalizmit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending