Connect with us

Lajme

19-vjeçari plagoset në Prishtinë, dërgohet për tretman mjekësor

Një person i moshës 19-vjeçare është plagosur sot me armë zjarri në kryeqytet. Ai menjëherë është dërguar për tretman mjekësorë në QKUK.

Published

on

Lajmin për këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësja për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Në orën 16:00 në rrugën ‘Azem Gafurri’ në Prishtinë e kemi marr informatën për një të plagosur me armë zjarri, i moshës 19-vjeçare i cili është dërguar për tretman mjekësorë”, tha ajo për lajmi.net.

Ndërkohë, Ahmeti bëri të ditur se personi i dyshuar është identifikuar nga ana e policicsë dhe janë në kërkim të tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending