Connect with us

Lajme

18 vjet burgim për shqiptarin që vrau 4 francezë

Gjykata e Apelit në Torino ka dënuar me 18 vite burg shqiptarin Ilir Beti, pasi është shpallur fajtor për aksidentin e ndodhur disa vite më parë, ku mbetën të vdekur 4 të rinj nga Franca.

Published

on

Të rinjtë po shkonin për pushime në Slloveni në momentin kur Beti i ka përplasur për vdekje.

Viktimat ishin Julien Raymond, Vincent Lorin, nga 27 vjeç, Audrey Reynard, 24 dhe Elsa Desliens, 22 vjeç.

Në atë kohë, shqiptari po drejtonte një makinë tip “Audi Q7”, dhe ishte në drejtim të kundërt.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending