Connect with us

Lajme

ISIS zgjedh kalifin e ri

Published

on

Këshilli i Shtetit Islamik ka emëruar Abu Hafsah al-Mosuli, si Kalifin e ardhshëm të Shtetit Islamik.

Abu Hafsa al- Mosuli ka pasur detyra të rëndësishme në grup dhe mendohet se i ka kryer me sukses. Njihet si një nga anëtarët më të dhunshëm të grupit terrorist.

Propozimi i Abu Hafsa erdhi pas lajmeve se lideri aktual Abu Bakr al Baghdadi ishte plagosur në sulmet ajrore në perëndim të provincës Anbar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending