Connect with us

Lajme

16-vjeçari palestinez, thikë ushtarit izraelit

Published

on

Ky është momenti kur një adoleshent palestinez përpiqet të godasë një ushtar izraelit përpara se ai ta godasë për vdekje.

Ishin disa kamera sigurie që filmuan të gjithë skenën e ngjarjes në qytetin Hebron, të Palestinës. Nga pamjet duket si 16-vjeçari i afrohet ushtarit duke u munduar t’i tregonte disa letra.

Por pasi i afrohet, adoleshenti nxjerr një thikë dhe përpiqet ta godasë Ushtarin e Forcave Mbrojtëse të Izraelit.

Në një deklaratë nga ushtria izraelite thuhet se një 16-vjeçar palestinez u qëllua për vdekje pasi u përpoq të godiste me thikë një ushtar të Forcave Mbrojtëse.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending