Connect with us

Lajme

14 vjeçarja dhe 60 vjeçari zhduken në Shkup

Në çastet e para të ditës së sotme, rreth 20 minuta pas mesnate, në stacionin policor Bit Pazar në Shkup, 40-vjeçari S.I. ka denoncuar se babai i tij është zhdukur.

Published

on

Sipas shkupjanit, të premten, 28 tetor, babai i tij 60-vjeçar SH.I. është larguar nga shtëpia në drejtim të panjohur.

Në MPB, dje ka pasur edhe një denoncim tjetër. Një 32-vjeçare në stacionin policor në Gazi Babë ka denoncuar se vajza e saj ishte zhdukur.

Bëhet fjalë për vajzën 14 vjeçare, e cila sipas denoncimit të nënës më 27 e këtij muaji ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, transmeton TetovaSot.

Policia njofton se ka nisur hetimet në lidhje me dy denoncimet dhe është vënë në kërkim të personave.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending