Connect with us

Lajme

14 mijë votues amerikanë pyeten për Trump e Clinton, të shqetësuar me njërin

Votuesit amerikanë janë të shqetësuar me të dy kandidatët presidencialë, por shqetësim më i madh është shprehur sa i përket kandidatit republikan Donald Trump, sipas një sondazhi të kryer nga Politico.

Published

on

Politico ka pyetur rreth 14 mijë votues amerikanë për 40 karakteristika të ndryshme të Trumpit e demokrates Hillary Clinton.

Atributet më të shpeshta për Trumpin që shqetësojnë votuesit amerikanë lidhen me kokëfortësinë, arrogancën, pikëpamjet, seksizmin, ndryshimin e mendjes si dhe pamaturinë e tij.

Ndërkaq, ajo që i shqetëson tek Hillary Clinton është dyshimi se demokratja është më e korruptuar se Trump. Megjithatë, Clinton çmohet për eksperiencën e saj. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending