Connect with us

Lajme

13 vjeçari luan me revole, qëllon veten për vdekje derisa ishte LIVE në Instagram (Foto/Video)

Published

on

Një djalë 13-vjeçar derisa po pozonte me revole në dorë para kamerës aksidentalisht ka vrarë veten, kurse gjithë këtë ngjarje të tmerrshme e kishte transmetuar live në Instagram.

Malachi Hemphill nga Forest Park i Georgias së Shteteve të Bashkuara, kishte hedhur mbeturinat në kontejner dhe më pas ishte kthyer në dhomën e tij, kur nëna e tij dëgjoi të shtënat, transmeton Telegrafi.

Shaniqua Stephens dhe bija e saj kishin thyer derën e dhomës, ku kishin gjetur adoleshentin e shtrirë në tokë i mbuluar nga gjaku.

Nëna e ti kishte pranuar se kishte dëgjuar të shtënat nga dhoma e saj, dhe se menjëherë kishte vrapuar tek e bija për ta parë se çfarë po ndodhte.

“Kemi thyer derën dhe aty e gjetëm Malachi të shtrirë në tokë i mbuluar nga gjaku”, ka deklaruar ajo.

Por motra e tij e kishte vërejtur se telefoni i vogëlushit kishte qenë i ndezur, dhe se vetëvrasjen e kishte transmetuar live në Instagram.

Edhe pse ishte dërguar me urgjencë në spital në Atlanta, ai nuk i kishte mbijetuar plagëve të marra.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending