Connect with us

Lajme

AAK: Mbrojeni Kosovën e mos sakatoni

Published

on

AAK ka thënë se ratifikimi i kësaj marrëveshje e dëmton Kosovën me mbi 8.8 mijë hektarë tokë

Grupi Parlamentar i AAK-së ka bërë thirrje ndaj deputetëve që t’i rezistojnë çfarëdo presioni që mundet t’iu vije për ratifikimin e demarkacionit.

Këtë thirrje ata e bënë përmes një komunikate, duke thënë se populli i Kosovës iu ka dhënë besimin për ta mbrojtur sovranitetin dhe integritetin e Republikës e jo për ta sakatuar atë.

Sipas tyre ratifikimi i kësaj marrëveshje e dëmton Kosovën me mbi 8.8 mijë hektarë tokë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending