Connect with us

Lajme

115 milionë euro ndihma për refugjatët e Greqisë nga BE’ja

Published

on

Bashkimi Evropian do t’i japë organizatave humanitare 115 milionë euro në kuadër të një ndihme të re për të përmirësuar kushtet e refugjatëve në Greqi me afrimin e dimrit, njoftoi komisioneri i BE-së për Ndihmat Humanitare, Christos Stylianides.

“Komisioni Evropian vazhdon të vërë solidaritetin në veprim për të menaxhuar më mirë krizën e refugjatëve”, deklaroi Christos Stylianides, gjatë një vizite në Greqi, vendi që ka mbajtur peshën e valës së rufugjatëve për në Evropë kohët e fundit.

Mijëra migrantë dhe azilkërkues kanë mbetur të bllokuar në Greqi pasi vendet në veri kanë mbyllur kufijtë e tyre

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending