Connect with us

Lajme

11 të vdekur e 25 të plagosur nga dy shpërthime në aeroportin e Brukselit

Published

on

Dy shpërthime kanë ndodhur në aeroportin e Brukselit, zjarrfikësit kanë deklaruar se deri më tani janë 11 të vdekur dhe 25 të plagosur.

Raportohet se në fillim janë dy shpërthime shumë të mëdha në një sallë të nisjes.

Këto shpërthime thuhet se kanë thyer dritaret dhe të gjithë pasagjerët janë tronditur, transmeton lajmi.net.

Raportohet se sulmi ka ndodhur në terminalin e American Airlines.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending