Connect with us

Sporti

10 dështaket e Euro 2016

Published

on

Goal.com ka përpiluar listën prej 10 lojtarëve që kanë zhgënjyer deri më tani në Euro 2016

Shumë nga yjet më të mëdha të futbollit kanë zhgënjyer me paraqitjet e deritanishme në Euro 2016.

Goal.com ka përpiluar listën prej 10 lojtarëve që nuk kanë arritur pritshmërinë. Në mesin e tyre është edhe ylli i Zvicrës, Xherdan Shaqiri, përcjell Express.

Kurse, Top 10 e kompletojnë: Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Andriy Yarmolenko, Thomas Muller, Mario Gotze, David Alaban, Harry Kane, Zlatan Ibrahimovic dhe Arda Turan.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending