Connect with us

Sporti

​Zyrtare: Zhdrella largohet nga skuadra e tij

Published

on

Feronikeli dhe mesfushori Mentor Zhdrella kanë ndarë rrugët.

Një nga futbollistët më të mirë në vendin tonë, tani e tutje nuk do të jetë pjesë e ish-kampionëve të Kosovës.Arton Berisha, kryetar i Feronikelit i ka thënë KosovaPressit se Zhdrella nuk është pjesë e skuadrës së tyre.

“Mentor Zhdrella nuk është më pjesë e KosovaPressit. Zhdrellës i ka skuadra kontrata me skuadrën tonë, dhe ai nuk do të jetë më pjesë e Feronikelit”, ka thënë Berisha.

Ai ka bërë të ditur se “të premte pasdite do të zyrtarizohet trajneri i ri i ‘Nikelit’”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending