Connect with us

Lajme

​Të shtëna me armë në Mitrovicë, ka edhe të plagosur

Është arrestuar i dyshuari mashkull i nacionalitet shqiptar, pasi i njëjti pas një zënke verbale kishte sulmuar fizikisht dhe kishte shtënë disa herë me armë zjarri në drejtim të viktimës mashkull po ashtu shqiptar.

Published

on

Viktima sipas policisë, është plagosur në dy duart dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Nga i dyshuari është konfiskuar një revole Zastava dhe 7 gëzhoja të cal.7.62 mm.

I dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në Mitrovicë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending