Connect with us

Lajme

​Sulm pranë Shtëpisë së Bardhë, goditen me thikë mbështetësit e Trump

Published

on

Në Uashington, jo shumë larg Shtëpisë së Bardhë, katër persona u plagosën në një sulm me thikë, raporton NBC. Policia tha se të plagosurit e identifikuan veten si mbështetës të Donald Trump.

Tre burra dhe një grua u plagosën, të cilët u transferuan në spital, por dëmtimet e tyre nuk janë kërcënuese për jetën.

Sipas NBC, policia njoftoi se viktimat e sulmit deklaruan se ishin anëtarë të organizatës së djathtë “Djem krenar”, e cila mbështet presidentin aktual amerikan Donald Trump.

Bashkëthemeluesi i organizatës, Enrique Tario, tha për media se ai mori plagë në bark, ndërsa një vajzë u plagos me thikë në shpinë.

Deri më tani, askush nuk është arrestuar për këtë incident.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending