Connect with us

Sporti

​Setien tha se është problem ta menaxhosh Messin, përgjigjet Koeman

Published

on

Ish-trajneri i Barcelonës, Quique Setien, para pak ditësh lëshoi një deklaratë ku theksoi se ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është një lojtar i cili sjell probleme në menaxhimin e tij për shkak të epitetit si lojtari më i mirë në botë.

Por, kësaj deklarate të Setien i është përgjigjur menjëherë trajneri aktual i Barcelonës, Ronald Koeman, i cili ka folur para ndeshjes ndaj Dinamo Kievit në Ligën e Kampionëve.

“Unë i respektoj të gjitha opinionet. Për mua, Leo është lojtari më i mirë në botë dhe unë i shoh çdo ditë ambiciet dhe karakterin e tij fitues.”

“Unë nuk kam probleme në menaxhimin e tij. Ai është kapiteni i ekipit tim dhe flas me atë çdo javë. I shoh gjërat ndryshe nga Setien dhe nuk pajtohem aspak me opinionin e tij.”, deklaroi Koeman.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending