Connect with us

Lajme

​Rrëzohet aeroplani, vdes ish-ministri kanadez dhe 6 të tjerë

Published

on

 

Ish – ministri i Transporteve Jean Lapierre dhe gjashtë persona të tjerë kanë vdekur pasi që aeroplani me të cilin udhëtonin është rrëzuar.Aeroplani  është rrëzuar në një ishull në brigjet lindore të Kebekut, Kanada, nga moti i keq me erëra të forta dhe borë, përderisa po i ofrohej aeroportit “Iles-de-la-Madeleine”.

Ish – ministri ka punuar edhe si analist politik për CTV dhe media të tjera kanadeze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending