Connect with us

Lajme

​‘Nata e Shtrigave’ tmerron Chicagon

Festa e “Natës së Shtrigave“ (Halloween) ka qenë e kobshme për qytetin amerikanë Chicago.

Published

on

Raportohet për së paku 10 persona të vrarë deri tash gjatë incidenteve të cilat ndodhën fundjavën që lamë pas, njofton Chicago Tribune.

39 persona të tjerë janë plagosur rëndë gjatë fundjavës në qytetin që vendoset në krye të listës së qyteteve të Amerikës për shkallën më të lartë të krimit.

Chicago ishte vend i disa incidenteve në rrugë, në bare e klube, dhe në disa qendra të tjera të frekuentuara deri në një masë nga njerëzit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending