Connect with us

Lajme

​Mjekët gjermanë protestojnë për mungesën e pajisjeve mbrojtëse

Published

on

Mjekët gjermanë kanë vendosur të protestojnë pa veshje, për shkak të mungesës së maskave mbrojtëse dhe dorezave, duke treguar rritjen e ekspozimit ndaj rrezikut të infeksionit koronar të virusit.

Duke u kujdesur që të mos vulgarizojnë performancën e tyre të protestës, mjekët u kërkuan politikanëve gjermanë të kujdesen për masat e mbrojtjes së stafit në institucionet e kujdesit shëndetësor.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending