Connect with us

Sporti

​“Më 3 maj 99 përqind Kosova do të jetë në UEFA”

Published

on

Nënkryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi  është i bindur se Kosova më 3 maj do të pranohet në UEFA

Po  optimizmi i jonë është i kënaqshëm i mirë, sepse kemi punuar për këtë  punë dhe besoj se ajo punë do të shpërblehet me 3 maj. Ne para 3 majit të gjithë do të jemi atje për  faktin se edhe një herë do të takohemi me gjitha federata anëtare të  UEFA-së, para se te hyhet në mbledhje. Shpresoj dhe besoj se do të jemi  në një darke të përbashkët dhe të hyjmë sa më të sigurt më 3 maj, ku 99  përqind Kosova do të jetë në UEFA më 3 maj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending