Connect with us

Sporti

​James mbetet prioritet i Chelseat, Unitedit dhe PSG-së

Published

on

Chelsea, Manchester United dhe PSG janë klubet që janë duke bërë garë për sulmuesin e Real Madridit, James Rodriguez.

Mediet britanike raportojnë se dy klubet angleze dhe parisienët e Francës janë duke provuar që kolumbianin ta bëjnë të vetin.

Ish-ylli i Monacos, duket se numëron ditët tek Real Madridi, madje, ardhmja e mundshme e Dani Ceballos rrit është më shumë zërat për largimin e kolumbianit nga kampionët e Evropës.

James nuk ka kaluar periudhë të mirë në skuadrën e Zinedine Zidane sezonin e kaluar, dhe duket se ardhmja e tij do të jetë larg “Bernabeut”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending