​Haradinaj i thotë Konjufcës: Gjynah është mos me qenë ti hala në Aleancë

Periskopi.com Lajme

Shefi i Grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj në replikën e tij i ka thënë ministrit të Jashtëm dhe Diasporës, Glauk Konjufca, se është gjynah mos me qenë hala në Aleancë ti.

“Gjynah është mos me ka hala në Aleancë ti, sepse krejt fjalë për fjale pajtohem me ty veç një sen nuk e the për atë natën e famshme, se edhe në ymyt tëndin është llogaritë dhe ke munguar gjatë rrugës. Dhe nuk e di çfarë motivi të shtyri që nuk more pjesë në kryesi me bë korumin. Për këtë arsye, krejt të tjerat jam i pajtuar me ty”, tha Haradinaj./Periskopi/

 

Shpërndaje në: