Hapesire reklamuese

Lorem ipsum dolor ist amet lorem dolores impsum dot sit amet Lorem ipsum dolor ist amet lorem dolores impsum dot sit amet Lorem ipsum dolor ist amet lorem dolores impsum dot sit amet

Pr 5°C
Breaking News
X
Today 10:40
                 Albulena Haxhiu: Vetingu nuk do të jetë hakmarrje ndaj askujt, në qershor drafti i parë
X
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj në seancën e sotme plenare…
04 Gus, 11:28
Lajme
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka përmendur tensionet e vendosjes së masës së reciprocitetit midis…
04 Gus, 11:25
Lajme
Kurti për reciprocitetin: Vendim i duhur, kemi mbështetjen e amerikanëve edhe evropianëve
04 Gus, 12:47
Lajme
​Hovenier takon Rakiqin: Reciprociteti legjitim, ia kujtova vendimin për Radoiçiqin
04 Gus, 12:43
Lajme
Është apo jo Kurti ‘good guy’: Përplasja mes Albinit dhe Ramushit në Kuvend
04 Gus, 12:53
Lajme
“Sa më shumë të shtyhet rezistenca ndaj Asociacionit, aq më afër është ideja serbe për të"
04 Gus, 13:27
Lajme
Top Stories
Tahiri: E turpshme që VV nuk votoi komisionin hetimor për
27 Feb 03:20 AM
Tahiri: E turpshme që VV nuk votoi komisionin hetimor për
27 Feb 03:20 AM
Tahiri: E turpshme që VV nuk votoi komisionin hetimor për
27 Feb 03:20 AM
Tahiri: E turpshme që VV nuk votoi komisionin hetimor për
27 Feb 03:20 AM

Krijimi i Asociacionit të komunave me shumicë serbe është obligim ndërkombëtar i Kosovës, prandaj Qeveria…

Lajme
Shërbimi Korrektues i Kosovës pranon donacionin nga ambasada e SHBA-së
Shërbimi Korrektues i Kosovës ka pranuar donacionin nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës,…
Updated 2 muaj ago
Kuvendi miraton dhjetëra projektligje
Kuvendi i Kosovës ka miratuar në lexim të dytë 19 projektligje, ndër të cilat edhe…
04 Gus, 15:50
AGK-ja dënon kërcënimet ndaj gazetarëve të Radio Gorazhdevcit
Shefi i deskut të Radio Gorazhdevcit, Milic Petrovic, është kërcënuar verbalisht sot në zyrat e…
04 Gus, 15:48
Stoltenberg: Vizita e Pelosit në Tajvan nuk është arsye që Kina të kërcënojë
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg , ka thënë se Kina nuk ka arsye…
04 Gus, 15:41
A është i negociueshëm imperializmi?
Pavarësisht arritjeve modeste në Ukrainën Lindore, qershori nuk ishte një muaj i mirë për Rusinë. Brenda një jave të…
04 Gus, 15:32
​Kuvendi miratoi masat emergjente në furnizim me energji elektrike
Kuvendi i Kosovës ka miratuar vendimin e qeverisë për masat emergjente në furnizimin e energjisë…
04 Gus, 15:26
Ish-presidenti Fatmir Sejdiu për Periskopin: Një këshillë për Kurtin, se si të veprojë në këto 30 ditë
Ish-presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu, në një bisedë më Periskopin, komenton zhvillimet e fundit në…
04 Gus, 15:10
Video
Rama -Vuçiqit: Mos i ushqe me asnjë arsyetim grupe të caktuara në veriun e Kosovës
Për Periskopin: Ish-presidenti Fatmir Sejdiu komenton zhvillimet e fundit
‘BE po na befason me mos reagim’
How to clear the air in the most polluted cities on Earth
Sponsored

Policia Rajonale e Komunikacionit Rrugor në Ferizaj, ka ndaluar shoferin i cili me automjetin e…

04 Gus, 14:53

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis, ka thënë se nuk do të nënshkruajë me asnjë…

04 Gus, 14:29

Tretja është mënyra se si trupi juaj e kthen ushqimin në karburant. Mesatarisht ky proces…

04 Gus, 14:24

Basketbollisti amerikan, Iman Shumpert është arrestuar për shkak të posedimit të një sasie të drogës,…

04 Gus, 14:20

Opinione

Nëse nuk po kërkoni punë, ruajeni këtë shkrim dhe tregojani fëmijëve tuaj në mënyrë që ata të shohin nëse e gjejnë veten në një nga degët dhe profesionet më të…
04 Gus, 14:13
Mango njihet ndryshe si “mbreti i frutave”. Një prej frutave tropikalë më të pasur me vlera shëndetësore, me një shije dhe aromë unike. Mangot janë të mbushura plot me vitamina,…
04 Gus, 14:01
Ka 3 gjëra që burrat vënë re herën e parë kur gjenden me një grua në shtrat. 1. Besimi Vetbesimi në dhomën e gjumit është një ndër gjërat e para…
05 Nën, 21:37
How to clear the air in the most polluted cities on Earth
Sponsored
Showbiz
Milaim Zeka shkon në emision i veshur me pantallona të bashkëshortes

I ftuar në emisionin e verës në T7, “Era Verë” Milaim Zeka si gjithmonë solli…

Updated 2 muaj ago

Lipa: Gërmia s’ka qenë dëshira jonë për ta mbajtur festivalin

Babai i këngëtares Dua Lipa, Dukagjini, ka folur rreth festivalit “Sunny Hill” i cili ka…

Updated 2 muaj ago

Dua Lipa: Ndihem mirë që në shtëpinë time, po organizojmë një festival të tillë

Dua Lipa është shprehur shumë e emocionuar për festivalin “Sunny Hill” i cili mbahet në…

Updated 2 muaj ago

​Ndihmësi i Depp thotë se aktori ka goditur Heard në kokë

Ndihmësi i Johnny Depp tha se aktori dyshohet se e goditi Amber Heard në kokë,…

Updated 2 muaj ago

Fifi s’e lëshon shkopin nga dora

Para dy netësh, dy banorët Sabiani dhe Einxhel kishin vendosur që t’i bashkojnë forcat për…

Updated 2 muaj ago

Graniti fajëson Fifin: Banorët nuk më kanë folur prej shkakut të saj

Ardhja e nënës e ka ndryshuar tërësisht sjelljen e Granitit kundrejt banorëve. Ai ka vendosur…

Updated 2 muaj ago

Semi tregon për marrëdhëniet e saj me djemtë

Në një bisedë me Kledin,Sarën dhe Beniadën ajo tregon për raportet e saj me djemtë.…

Updated 11 muaj ago

Sipas një sondazhi nga faqja zyrtare e “BBV”, ky është banori që pritet të largohet sonte nga shtëpia

Donald Veshaj dhe Ardit Çuni janë dy të nominuarit e javës dhe njëri nga ta…

Updated 11 muaj ago

Auto & Tech

VIDEO

27 Feb 03:20 AM

Parlamenti britanik mbyll llogaritë në TikTok

Parlamenti britanik ka mbyllur profilin eksperimental në TikTok, i cili kishte për qëllim të tërheqë…

Updated 2 muaj ago
BMW X6 – modeli i paharrueshëm i prodhuesit gjerman

BMW në vitin 2008 lansoi modelin e ri atë “X6” me disa ndryshime në motor…

05 Nën, 20:02
Bien Facebook, Instagram dhe Messenger

Tre aplikacionet më të famshme të Meta janë jashtë funksionit. Kështu raportohet nga mijëra përdorues.…

03 Nën, 20:21
Google paralajmëron: 150 aplikacionet e dëmshme që duhet t’i fshini menjëherë nga telefoni

Përpara se ta kuptoni, keni humbur para, të cilat mund të mos jeni në gjendje…

03 Nën, 17:28
Kriptovaluta e Squid Game bie në 0, krijuesit vjedhin miliona në një mashtrim tronditës

Vëera në treg e Squidit, tokenit të ri të kriptovalutës i bazuar në serialin “Squid…

02 Nën, 13:03
red-circle Live
Shendet
red-circle Live
Organet e derrave janë ringjallur pjesërisht një orë pas ngordhjes
Updated 2 muaj ago
Organet e derrit janë ringjallur pjesërisht një orë pasi kafshët u vranë. Ky zbulim ka…
Nga maska tek puthjet, si e ndryshoi gjuhën tonë të trupit pandemia e Covid-19?
Ndërsa pandemia Covid-19 vazhdon vit pas viti, ajo ka sjellë ndryshime të mëdha në sjelljen…
04 Gus, 13:29
Lajme
Të gjitha ndryshimet në trup që ndodhin si pasojë e motit
Moti i zymtë përmirëson funksionimin e trurit tonë, sepse na ndihmon të fokusohemi dhe të…
05 Nën, 20:08
Lajme
Frutat dhe perimet që duhet t’i blini gjatë nëntorit
Nga shporta e frutave do të veçonim mandarinën e cila është burim i mirë i…
05 Nën, 7:57
Lajme
Një minutë ju duhet që t’i lironi hundët e bllokuara
Një metodë shumë e lehtë dhe efikase. Tani sapo ka hyrë periudha e gripit dhe…
04 Nën, 17:40
Lajme